Валик Преміум 150x48x6 мм INTERTOOL KT-4355

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик преміум INTERTOOL KT-4355 виготовлений з високоякісного поліакрилу на в'язаній основі. Ширина 150 мм, діаметр 48 мм, діаметр отвору для посадкового стрижня 6 мм. Стійкий до агресивних , речовин має високу зносостійкість. Короткий ворс, довжиною 10 мм, створює гладку поверхню. Використовується для робіт з водорозчинними дисперсійними фарбами, емалями, ґрунтовками з додаванням акрилових та інших смол для будь-яких поверхонь всередині приміщень.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Состояние | Новое |
| Длина валика | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.060 кг |
| Диаметр внешний | 48 мм |
| Диаметр внутренний | 6 мм |
| Объем | 0.000576 м.куб |
| Тип | преміум |
- Цена: 66 ₴

