Валик Велюр 150x30x6 мм INTERTOOL KT-4235

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик велюровий INTERTOOL KT-4235 виготовлений з високоякісної шерсті і поліакрилу, шириною 150 мм і діаметром 30 мм. Стійкий до агресивних речовин, має високу зносостійкість. Використовується для роботи з усіма видами лаків, алкідних і масляних фарб, емалей і морилок, з фарбами, що містять розчинники, антикорозійними фарбами, смолами, клеями на всіх видах поверхонь. Вирізняється економною витратою матеріалу, високою продуктивністю, рівномірним, без недоліків і слідів ворса, нанесення. Легкий і зручний в роботі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Состояние | Новое |
| Длина валика | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.041 кг |
| Диаметр внешний | 30 мм |
| Диаметр внутренний | 6 мм |
| Объем | 0.000218 м.куб |
| Тип | велюр |
- Цена: 66 ₴

