Валик Гірпаінт 150x48x6 мм INTERTOOL KT-4155

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик гірпаінт INTERTOOL KT-4155 виготовлений з поліаміду на тканинній основі, що забезпечує підвищену міцність і довговічність. Стійкий до агресивних речовин. Використовується для роботи с усіма видами лаків і клеїв, масляними, дисперсійними і водорозчинними фарбами на основі акрилу, фарбами, що містять розчинники, антикорозійні фарби і смоли на будь-яких, в т.ч. гладких, шпаристих і шорсткуватих поверхнях, як всередині, так і ззовні приміщень. Використовується зі стандартною ручкою-бюгелем. Довжина ворсу валика 10 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Состояние | Новое |
| Длина валика | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.064 кг |
| Диаметр внешний | 48 мм |
| Диаметр внутренний | 6 мм |
| Объем | 0.000576 м.куб |
| Тип | гірпаінт |
- Цена: 66 ₴

