Валик Мультиколор 150x30x6 мм INTERTOOL KT-4535

У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик мультиколор INTERTOOL KT-4535 виготовлений з поліаміду з додаванням акрилу на тканинній основі, довжина ворсу 10 мм. Стійкий до агресивних речовин, має тривалий термін служби. Призначений для робіт зі всіма видами лаків і клеїв, дисперсійними, масляними і водорозчинними фарбами на основі акрилу, фарбами, що містять розчинники, латексні, епоксидні, алкідні, антикорозійні фарби і смоли на будь-яких поверхнях, всередині і ззовні приміщень. Розміри валика: ширина 150 мм, діаметр 30 мм, діаметр отвору для посадкового місця 6 мм. Забезпечує рівномірне нанесення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Состояние | Новое |
| Длина валика | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.040 кг |
| Диаметр внешний | 30 мм |
| Диаметр внутренний | 6 мм |
| Объем | 0.000254 м.куб |
| Тип | мультиколор |
- Цена: 55 ₴

